This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

Seesame, s.r.o.
INFORMÁCIE A KOMUNIKÁCIA

Agentúra Seesame vznikla v roku 1996. Sme najväčšia komunikačná agentúra na Slovensku​. Už viac ako 20 rokov pomáhame našim klientom vytvoriť zmysluplné komunikačné riešenia tak, aby vynikli, zaslúžili si dôveru a boli úspešní.

Naše komunikačné kampane sú odvážne. Staviame na insighte, výskume a dátach. Pretvárame ich do silných kreatívnych myšlienok a tvoríme zrozumiteľný obsah, ktorý je vidieť a počuť.

Snažíme sa o to, aby každá z našich kampaní bola nielen komerčne úspešná, ale aby z nej mala úžitok aj spoločnosť či konkrétne komunity. Snažíme sa, aby Slovensko bolo lepšou krajinou.

Máme jeden z najskúsenejších a najstabilnejších tímov na trhu
s hlbokou znalosťou biznis odvetví klientov​, dlhodobé skúsenosti v reputačnom manažmente a korporátnej komunikácii​.

Sme jediným slovenským členom najväčšej siete nezávislých komunikačných agentúr PROI Worldwide.

Aktivity v oblasti obehového hospodárstva

Poskytujeme zmysluplné komunikačné riešenia, ale aj konzultácie a poradenstvo o tom, ako komunikovať ciele obehového hospodárstva, edukujeme v oblasti cirkulárnej ekonomiky, realizujeme behaviorálne projekty, ale aj prieskumy, v ktorých zisťujeme názory laickej aj odbornej verejnosti na tieto témy. Spustili sme novú služby ESG Communication. Realizujeme komunikačné tréningy, aktuálne aj o tom, ako si nastaviť ESG komunikáciu, a ako sa vyhnúť greenwashingu. Robíme si vlastný ESG report.

nie

Zvyšovať povedomie o cirkulárnej ekonomike interne a externe a pomáhať aj ostatným v tom, ako túto tému komunikovať.

sk_SKSK