This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

PricewaterhouseCoopers Slovensko, s. r. o.
Audítorské, daňové a poradenské služby

PwC je najväčšia poradenská spoločnosť na Slovensku. S kanceláriami v 152 krajinách a takmer 328 000 ľuďmi patríme medzi popredné siete profesionálnych služieb na svete. Pomáhame organizáciám a jednotlivcom vytvárať hodnotu, ktorú hľadajú, poskytovaním vysokej kvality v oblasti audítorských, daňových a poradenských služieb. Poznáme biznisové a firemné procesy najlepšie vďaka unikátnej kombinácii finančných, procesných a IT expertov pod jednou strechou, a preto vieme nielen navrhnúť, ale aj zrealizovať na mieru šité digitálne riešenia pre zefektívnenie biznisu a procesov.

Aktivity v oblasti obehového hospodárstva

Odstránili sme všetky jednorazové výrobky ako papierové/plastové poháre, mlieká do kávy, cukry atď. Smetné koše spod jednotlivých stolov sme tiež odstránili a do kuchyniek sme zaviedli koše na triedený odpad. Kancelársky papier nakupujeme len recyklovaný, tlač sme nastavili čiernobielo a obojstranne. Znižujeme počet multifunkčných zariadení (tlačiareň, skener, kopírovacie zariadenie v jednom) o 40 %. Odobraté zariadenia sa recyklujú a získavajú sa z nich všetky kovy, nekovy, sklo, plasty na opätovné použitie.Firemné mobilné telefóny majú podporu Dual SIM a môžu sa používať aj na súkromné účely.Zaviedli sme „office of the future“ – redizajn kancelárií s cieľom zmenšenia podlahovej plochy a tým šetrenie energií a podpora práce na diaľku (zníženie cestovania).

Budova, v ktorej sídlime v Bratislave, dostala certifikát BREEAM excellent. Budova, v ktorej sídlime v Košiciach, má zasa energetický certifikát A, ako aj certifikát MAGNA (guarantee of origin) za rok 2021 o tom, že 100 % jej energie pochádza z OZE.

Ako firma sme sa zaviazali na globálnej úrovni dosiahnuť „net“-nulové emisie skleníkových plynov do roku 2030. Naše ciele boli zrevidované Science-based Target initiative a sú v súlade so scenárom udržať globálnu teplotu pod 1,5 °C. Okrem toho pracujeme na tom, aby sme si určili kategórie produktov a následne pravidlá na ich zelené verejné obstarávanie.

sk_SKSK