This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

KPMG Slovensko Advisory, k.s.
ODBORNÉ, VEDECKÉ A TECHNICKÉ ČINNOSTI

KPMG je globálna organizácia nezávislých členských spoločností poskytujúcich služby v oblasti auditu, daní a poradenstva (vrátane poradenstva v oblasti ESG a udržateľnosti).
Členské spoločnosti KPMG pôsobia v 143 krajinách a na celom svete zamestnávajú s viac ako 273 000 zamestnancov.
Spoločnosť KPMG pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991 a za tento čas dostala dôveru viac ako 4000 klientov. Naše služby využívajú malé a stredne veľké slovenské spoločnosti, korporácie, inštitúcie štátnej a verejnej správy i súkromní investori zo všetkých hlavných priemyselných odvetví.
Naši klienti oceňujú dôkladnú znalosť lokálneho trhu, ktorá je podporená skúsenosťami a odborníkmi z členských firiem KPMG po celom svete.
Dnes má KPMG na Slovensku viac ako 400 zamestnancov, ktorí poskytujú širokú škálu profesionálnych služieb v oblasti auditu, daní, právnych a poradenských služieb z pobočiek v Bratislave a Košiciach.

Od októbra 2023 je Riadiacim partnerom KPMG na Slovensku Quentin Crossley, ktorý po ôsmich rokoch vo funkcii nahradil Kennetha Ryana. Prvým Riadiacim partnerom bol Gottwald Kranebitter, nasledoval Bert Damstra. Michele Lodi-Fè a Ľuboš Vančo.

Aktivity v oblasti obehového hospodárstva

KPMG cez svojho zamestnanca (Peter Škyrta) bola zapojená do Zelenej cirkulárnej akadémie, ktorú organizoval INCIEN a bola pod záštitou našej pani prezidentky. Nášou primárnou úlohou je edukovať, preto sme na trh prniesli našu KPMG ESG certifikáciu, kde CE ma svoj vlastný modul.

Nie

Edukácia smerom k internému prostrediu a zároveň edukácia firiem smerom aj k CSRD reportingu. Konkrétne ciele sa momentálne formulujú v rámci našej lokálnej ESG správy.

sk_SKSK